Az elméleti tanfolyam

kétféle módon történhet:

Tantermi képzés

E-learning képzés (otthoni, számítógépes tanulás)

. A  tantermi  elméleti tanfolyam minimális kötelező óraszáma 28 óra

Az előírások alapján a foglalkozások látogatása kötelező, a hiányzásokat be kell pótolni!

Sok éves tapasztalat azt mutatja, hogy akik minden foglalkozáson részt vesznek, Ők a KRESZ-vizsgán sokkal eredményesebben vizsgáznak.

A tanfolyamot három részre lehet felosztani:

KRESZ ismeretek

Vezetéselmélet

Szerkezettan illetve biztonsági ellenőrzés

Az elméleti oktatás célja rövid távon a sikeres elméleti vizsgára való felkészítés, hosszú távon a jármű vezetésének elméletbeli megalapozása .

A tapasztalatok azt mutatják, hogy a foglalkozásokon látottakon, elhangzottakon kívül mindenképpen szükséges az otthoni tanulás.

A tanuláshoz ingyen tankönyvet adunk,valamint számítógépen végezhető teszt gyakorlást.

E-learning  számítógépen otthonodban saját időbeosztásod szerint végezhető tanfolyam.

Az E-titán regisztráció után, a tananyag elérhető saját felhasználónév és jelszó megadása után.

A különböző modulok feldolgozása  és sikeres próbatesztet követően KÉPZÉSIGAZOLÁST

kapsz.ezután lehet elméleti vizsgára jelentkezni.A vizsgaeredmények kiválóak  iskolánknál.